ZESPÓŁ

Klinikę Stresu tworzą ludzie - współpracujemy, rozmawiamy, nawzajem się uczymy. Łączy nas wspólny cel - pomaganie innym oraz wspólna pasja odkrywania współzależności fizycznych i psychicznych aspektów funkcjonowania człowieka. Dlatego właśnie zdecydowaliśmy się stworzyć zespół profesjonalnie zajmujący się jednocześnie tymi dwoma obszarami. Jesteśmy wykwalifikowanymi psychoterapeutami z dużym doświadczeniem. Wszyscy terapeuci Kliniki Stresu pracują pod superwizją.


Marek Jaros
500 273 018

Absolwent Wydziału Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego, psychoterapeuta z kilkunastoletnim doświadczeniem (absolwent Polskiego Instytutu Psychoterapii Krótkoterminowej, obecnie w procesie certyfikacji w nurcie Gestalt). Specjalizuje się w leczeniu zaburzeń związanych ze stresem i szeroko rozumianych zaburzeń psychosomatycznych. Pracuje z osobami w kryzysach emocjonalnych, prowadzi terapię par.


Eliza Istynowicz
797 753 711

Psycholożka, psychoterapeutka, ukończyła Wydział Psychologii Klinicznej Akademii Ekonomiczno - Humanistycznej w Warszawie; pracuje w nurcie poznawczo-behawioralnym. Obecnie w trakcie procesu certyfikacyjnego w Szkole Psychoterapii Centrum CBT rekomendowanej przez Polskie Towarzystwo Terapii Poznawczej i Behawioralnej. Pełni funkcję dyrektorki Kliniki Stresu w Warszawie.


Aleksandra Figura
692 811 221

Absolwentka psychologii na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim im. Jana Pawła II oraz 4-letniego, podyplomowego studium psychoterapii w Ośrodku Pomocy i Edukacji Psychologicznej INTRA, rekomendowanym przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne. Od 2019 roku posiada Certyfikat Polskiego Towarzystwa Integracyjnej Psychoterapii Doświadczeniowej i Edukacji Społecznej. Szkoli się również w kierunku uzyskania Certyfikatu Psychoterapii Zorientowanej na Emocjach (EFT).


Beata Krzyżyńska
504 172 208

Psycholog, absolwentka Uniwersytetu SWPS, psychoterapeutka Gestalt w trakcie szkolenia klinicznego.Ukończyła szkolenie Brainspotting (BSP) – Faza 1 i 2 - w zakresie zastosowania w terapii traumy (w tym kompleksowej traumy i dysocjacji) i w zaburzeniach somatycznych, kurs terapeutyczny z zakresu stosowania Metody Feuersteina – Instrumental Enrichment® - terapia funkcji poznawczych, kurs certyfikacyjny - Trener Umiejętności Społecznych (TUS SST).

Posiada również certyfikat TRE® Providera, uprawniający do pracy z traumą, stresem i napięciami w ciele metodą Trauma Releasing Excercises - TRE®.

Doświadczenie zawodowe zdobywała pracując m.in. na oddziale psychiatrycznym Mazowieckiego Szpitala Allenort – Centrum Terapii Myśliborska oraz współpracując z Centrum Zdrowia i Psychoterapii w Warszawie.

Prowadzi konsultacje psychologiczne, sesje pracy z ciałem metodą TRE®, terapię traumy Brainspotting, oraz psychoterapię indywidualną, par i grupową.