Eliza Istynowicz [psychoterapeutka]

eliza-istynowicz

Jestem psycholożką i psychoterapeutką, ukończyłam psychologię kliniczną w WSFiZ w Warszawie. Jako terapeutka reprezentuję nurt poznawczo-behawioralny, którego uczyłam się w Centrum CBT. W podejściu poznawczo-behawioralnym szczególnie cenię tzw. trzecią falę, a więc między innymi terapię schematu oraz terapię akceptacji i zaangażowania, a także mindfulness.
Mam za sobą, między innymi, szkolenie z neuropsychologii klinicznej w Centrum CBT i psychosomatyki w Polskim Instytucie Ericksonowskim.
Na moje myślenie o psychoterapii duży wpływ mają terapeuci egzystencjalni z największym żyjącym terapetą Irvinem Yalomem na czele, niezwykle cenna jest dla mnie praca Miltona Ericksona, mam wielki szacunek do dorobku Jespera Juula.

Inspirację do pracy ze stresem czerpię z dorobku Jona Kabata-Zinna, Roberta M. Sapolskiego, Aarona Antonovskyego, Aleksandra Perskiego, Christopha M. Bambergera  i wielu innych.

Współtworzę Klinikę stresu, w której prowadzę konsultacje psychosomatyczne, terapię indywidualną, terapię par i stresscoaching, a także szkolenia. Mam doświadczenie w pracy z lękiem, pacjentami z zaburzeniami nastroju, awiofobią.

Mój mentor powiedział kiedyś, że bycie psychoterapeutą to najlepsza praca pod słońcem, po latach wiem też, że jedna z najbardziej wymagających. W pracy z ludźmi cenię inspirację, jakiej dostarcza mi towarzyszenie im w drodze do siebie, w pokonywaniu wewnętrznych przeszkód i uwalnianiu się od przeszłości.
Bardzo wierzę w to, że naprawdę nie ma powodu, aby życie w tym szalonym świecie było pozbawione satysfakcji, spokoju, radości i przyjemności.

t: +48 797 753 711‬

 

 

Marek Jaros [psychoterapeuta]

Psycholog, psychoterapeuta – specjalizuje się w problematyce zaburzeń związanych ze stresem oraz zaburzeń psychosomatycznych. Prowadzi konsultacje psychologiczne/psychosomatyczne oraz psychoterapię – krótkoterminową i długoterminową. Pracuje w podejściu eklektycznym (CBT, psychoterapia systemowa) oraz w modalności Gestalt.

t: +48 500 273 018

 

Anna Flak [coach]

Dyplomowany coach, stresscoach, psycholog, trener i ekspert w zarządzaniu wizerunkiem. W Klinice Stresu prowadzi coaching indywidualny. Specjalizuje się w rozwoju osobistym, znalezieniu równowagi między życiem prywatnym a zawodowym. Jest ekspertem w sytuacjach radzenia sobie ze stresem. Towarzyszy klientom w określaniu celów, pokonywaniu własnych barier i uwalnianiu potencjału. Wspiera, motywuje, pomaga dotrzeć do ukrytych zasobów siły i pewności siebie. Prywatnie miłośniczka zwierząt. W wolnych chwilach kocha czytać i gotować.

t: +48 793 993 577‬

 

Łukasz Pągowski [dietetyk]

Dietetyk kliniczny. Specjalizuje się w medycznym podejściu do żywienia w kontekście możliwości leczniczych stosowanych w dietoterapiach opracowanych w oparciu o badania laboratoryjne. Doświadczenie w leczeniu otyłości wraz ze wszystkimi współwystępującymi schorzeniami, m.in. cukrzyca typu 2, insulinooporność, stłuszczenie wątroby, nadciśnienie tętnicze, zespół metaboliczny, dyslipidemia aterogenna, hipercholesterolemia, hipertrójglicerynemia; Zajmuje sie również dietoterapią w chorobie Hashimoto

 t: +48 795 783 114

 

 

 

Maciej Biernat [fizjoterapeuta]

zdj_0001

Jestem dyplomowanym fizjoterapeutą. Ukończyłem Akademie Wychowania Fizycznego a następnie uzyskałem tytuł magistra na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym.

Codzienna praca nauczyła mnie holistycznego podejścia do moich pacjentów – postrzegam organizm jako całość i wiem, ze sfera psychiczna i fizyczna oddziaływują na siebie wzajemnie. Posługuje się terapia manualną – posiadam certyfikat ukończenia modułu Terapii Manualnej Odcinka Szyjnego i głowy. Cały czas rozwijam moje umiejętności uczęszczając na kursy, aby uzyskać tytuł certyfikowanego Terapeuty Manualnego Szkoły Holistycznej.

Do moich zainteresowań należą niefarmakologiczne sposoby leczenia bólu głowy, o czym napisałem moją pierwszą pracę dyplomową. Pacjentom zgłaszającym się z problemem migreny pomagam znaleźć jej przyczynę, a nie leczyć jedynie objawy.

Wykonuje także masaż relaksacyjny, tkanek głębokich oraz kompleksową diagnostykę narządu ruchu.

 t: +48 508981711