Jesteśmy interdyscyplinarnym zespołem specjalistów w dziedzinie psychosomatyki, psychofizjologii stresu oraz technik pracy z ciałem skutecznych w redukcji napięcia psychologicznego.

Tworzymy ośrodek, w którym kompleksowo zajmujemy się problematyką stresu, a przede wszystkim skutecznego radzenia sobie z nim. Innowacyjność naszej oferty wynika z holistycznego spojrzenia na zjawisko stresu w życiu współczesnego człowieka. Zwracając się do nas po pomoc oddajesz się pod opiekę zespołu składającego się z lekarzy różnych specjalności, psychologów diagnostów, a także psychoterapeutów specjalizujących się w pracy ze stresem, psycho-dietetyka, fizjoterapeuty, masażysty, oraz stresscoachów pomagających wprowadzać teoretyczną wiedzę w życie, aby stało się ono bardziej harmonijne i komfortowe.

Zespół

Eliza Istynowicz

Psycholog, psychoterapeutka pracuje w nurcie poznawczo behawioralnym w Klinice Stresu prowadzi konsultacje psychosomatyczne i koordynuje projekt. Prywatnie mama dwóch młodych mężczyzn, pasjonatka sportu, zdrowych i pysznych smaków, podróży, ludzi i życia w każdym jego aspekcie.

×
Eliza Istynowicz

Eliza Istynowicz

Marek Jaros

Z wykształcenia jestem psychologiem, z zawodu – przede wszystkim psychoterapeutą integratywnym. To oznacza, że w pracy z ludźmi priorytetem jest skuteczność. Dlatego łączę różne podejścia i różne metody psychoterapeutyczne, opierając się na wiedzy o ich efektywności w rozwiązywaniu konkretnych problemów, po to, by w możliwie najkrótszym czasie osiągnąć oczekiwany efekt. Inaczej mówiąc – życie jest zbyt krótkie i zbyt ciekawe,żebyś miał je spędzać w gabinecie.

Integratywność jest wymagająca – stąd aktualnie rozwijam moje umiejętności w podejściu Gestalt, uczestniczę w programie certyfikacyjnym w tej modalności psychoterapeutycznej.

W międzyczasie uczę studentów psychologii, superwizuję pracowników socjalnych, współpracuję z firmą Medicover jako konsultant lekarzy i ich pacjentów w kwestii zaburzeń psychosomatycznych i problemów związanych ze stresem. Właśnie te doświadczenia zainspirowały mnie do stworzenia Kliniki Stresu.Jestem też członkiem Komisji Rewizyjnej Polskiej Federacji Psychoterapii i fundatorem Fundacji 2B. A tak naprawdę zajmuję się psychoterapią, ponieważ towarzyszenie ludziom w zmianach jest prawdopodobnie najbardziej niezwykłym i przyjemnym doświadczeniem, jakie mogę sobie wyobrazić.

×
Marek Jaros

Marek Jaros

Katarzyna Scheibe

Jestem psycholożką, psychoterapeutką w trakcie certyfikacji w nurcie poznawczo-behawioralnym. W swojej pracy łączę jednak elementy różnych szkół terapeutycznych dbając o to, by stosowane metody oddziaływań były adekwatne do indywidualnych potrzeb osoby, którą spotykam w gabinecie. Pracuję z osobami zmagającymi się z trudnościami w obszarze relacji z innymi, wspieram ludzi w rozmaitych kryzysach, prowadzę terapię osób cierpiących z powodu niestabilnego nastroju, odczuwających silny lęk, bądź doświadczających skutków zaniżonego poczucia własnej wartości. Szczególnie bliska jest mi problematyka nadmiernego obciążenia stresem i sposobu, w jaki te przeciążenia ujawniają się w ciele człowieka w postaci różnorodnych objawów chorobowych – to zagadnienie dotyczy tzw. psychosomatyki, którą zajmuję się w swej codziennej praktyce zawodowej. Równie ważną i pasjonującą dla mnie kwestią jest udzielanie wsparcia w sferze problemów rodzinnych czy trudności wychowawczych jak i praca z osobami pragnącymi lepiej poznać, zrozumieć siebie i zadbać o swój rozwój osobisty.

Obserwowanie pełnych determinacji starań Pacjentów o uwolnienie się od dostrzeżonych ograniczeń, wspólne odkrywanie wewnętrznych potrzeb i możliwość udzielania wsparcia na drodze do upragnionej zmiany jest dla mnie źródłem wielkiej satysfakcji i potwierdza moje przekonanie, że ten rodzaj pracy to wartościowy przywilej.

Niezależnie od mojej praktyki terapeutycznej zajmuję się także prowadzeniem różnorodnych warsztatów, szkoleń, grup wsparcia czy konsultacji psychologicznych w projektach unijnych. Jestem także prezesem Fundacji 2B.

Mam głębokie przekonanie, że każdy człowiek bez względu na jakim etapie życia się znajduje, może zdecydować się na wyruszenie w podróż ku ‘pełni siebie’. Chętnie w tych podróżach towarzyszę służąc wsparciem.

<strong>+48 607 547 277</strong>

×
Katarzyna Scheibe

Katarzyna Scheibe

Monika Gruda-Perdjon

dyplomowany coach i trener z wieloletnim doświadczeniem. Specjalizuje się w wystąpieniach publicznych i stresie związanym z autoprezentacją. We współpracy z Kliniką Stresu propaguje StressCoaching. Publikuje teksty o tematyce rozwojowej na portalu magazynu Zwierciadło, w piśmie Businesswoman&life i innych. Swoich klientów wspiera, ale też prowokuje i motywuje do zmiany. Prywatnie mam 2 urwisów, fanka starego rocka i miłośniczka słodyczy.

×
Monika Gruda-Perdjon

Monika Gruda-Perdjon

Anna Flak

<p style="text-align: justify">Dyplomowany coach, stresscoach, psycholog, trener i ekspert w zarządzaniu wizerunkiem. W Klinice Stresu prowadzi coaching indywidualny. Specjalizuje się w rozwoju osobistym, znalezieniu równowagi między życiem prywatnym a zawodowym. Jest ekspertem w sytuacjach radzenia sobie ze stresem. Towarzyszy klientom w określaniu celów, pokonywaniu własnych barier i uwalnianiu potencjału. Wspiera, motywuje, pomaga dotrzeć do ukrytych zasobów siły i pewności siebie. Prywatnie miłośniczka zwierząt. W wolnych chwilach kocha czytać i gotować.</p>

×
Anna Flak

Anna Flak