Oferta

Ośrodek Psychoterapii KLINIKA STRESU jest projektem Fundacji 2B. Ośrodek Psychoterapii tworzymy od 2011 roku, by pomagać ludziom pokonywać doświadczane przez nich trudności, by wspierać ich w drodze do spełnienia i szczęścia.
Jesteśmy interdyscyplinarnym zespołem specjalistów w dziedzinie psychosomatyki, psychofizjologii stresu oraz technik pracy z ciałem skutecznych w redukcji napięcia psychologicznego.
Tworzymy ośrodek, w którym kompleksowo zajmujemy się problematyką stresu, a przede wszystkim skutecznego radzenia sobie z nim. Innowacyjność naszej oferty wynika z holistycznego spojrzenia na zjawisko stresu w życiu współczesnego człowieka. Zwracając się do nas po pomoc oddajesz się pod opiekę zespołu składającego się z lekarzy różnych specjalności, psychologów diagnostów, a także psychoterapeutów specjalizujących się w pracy ze stresem, psycho-dietetyka, fizjoterapeuty, masażysty, oraz stresscoachów pomagających wprowadzać teoretyczną wiedzę w życie, aby stało się ono bardziej harmonijne i komfortowe.