Antystresowe medytacje i konsultacje psychosomatyczne – „KEEP CALM, WARSAW”

Zapraszamy do zajęcia się swoim stresem psychicznym i fizycznym, bowiem dla zachowania dobrego zdrowia na długie lata intensywnego życia kluczowe jest uważne i świadome traktowanie siebie. Mamy dla was dwie bezpłatne propozycje.

Konsultacje psychosomatyczne

W odpowiedzi na indywidualne potrzeby warszawiaków, zapraszamy na konsultacje psychosomatyczne u psychoterapeutów w Klinice Stresu. Podczas rozmowy z terapeutą będzie można zrozumieć naturę swoich dolegliwości fizycznych i otrzymać zalecenia dotyczące radzenia sobie z nimi (badania lekarskie, psychoterapia, trening radzenia sobie ze stresem, ćwiczenia relaksacyjne). Konsultacje będą się odbywać w dniach 8-12.09.2014 r.

Zapisy drogą mailową: klinika.stresu@gmail.com  Warto zapisać się już dziś, ponieważ liczba miejsc jest ograniczona!

Zapraszamy do dołączania do wydarzenia na facebooku.

Antystresowe medytacje

11 i 12 września w godzinach 16:00-20:00, czyli w godzinach z pracy do domu, zachęcamy do zatrzymania się i zrelaksowania. Proponujemy medytację w centrum zabieganej stolicy, w Ogrodzie Saskim. Na uczestników będą czekały wygodne maty i poduszki, osoba prowadząca medytację oraz osoba asystująca. Uczestnicy zapoznają się też z dobroczynnym wpływem medytowania na obniżanie stresu. Do medytowania można dołączyć co kwadrans.

Z uwagi na nieprzewidywalność pogody, zachęcamy do śledzenia aktualizacji na stronie wydarzenia na Facebooku.

Projekt realizowany w ramach Tygodnia Obywatelskiego i finansowany ze środków m. st. Warszawy

OFIP-Logotypy-do-dokumentow